4x4cruiser.eu e-poe tingimused

Kuidas ostu sooritada?

Ostu sooritamiseks 4x4cruiser.eu-s ei pea ennast registreerima kasutajaks. Kõik vajalikud andmed lisatakse ostu vormistamisel.

Leidke soovitud toode kategooriate alt sirvides või kasutades otsingut.

Vajutage toote juures olevale nupule [Lisa ostukorvi]. Valitud toode lisatakse automaatselt teie ostukorvi ning [Ostukorv] on lehekülje paremas ääres. Vaikimisi on tellitavaks tootekoguseks üks ühik, mida saab soovi korral muuta.

Ostukorvi sisu vaatamiseks vajutage Ostukorvile. Ostukorvis olevate toodete kogust saate muuta kasutades +/- märke. Toodete eemaldamiseks ostukorvist vajutage tühjenda ostukorv.

Ostu vormistamiseks täitke ostukorvis olevad väljad ning vajutage nupule [Saada tellimus].

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-maili aadressile ka tellimuse kinnitus.

 

Hinnad

Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

OÜ Wildores jätab endale õiguse igal ajal hindu korrigeerida või muuta eelnevalt sellest klienti teavitamatta.Kõiki hindu pole võimalik kodulehel  kajastada seoses erivarustuse või lisavarustuse hindade pideva muutusega turul.Eritellimusega tooteid ei vahetata ümber aga osteta tagasi!!!! Tegemist pole tüüpilise online poega.

Hinnale lisandub üldjuhul kohaletoimetamistasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.Või see arvutatakse peale tellimuse vormistamist, kui tarneviis on valesti valitud.

 

Kuidas toimub tasumine?

Peale tellimuse saamist vaatame tellimuse üle ja toodete laos olemasolu korral väljastame Teie poolt märgitud e-mailile arve.

 

Kuidas kaubad Teieni jõuavad?

Tarneviisid: (1) Kättesaamine kohapeal , (2) Kulleriga (ELS jt).3.Cargobuss

Valides ostu vormistamisel [tulen ise järele], saate kauba olemasolul kauba kätte Wildores  OÜ laost juba samal päeval.

Tellitud kaubad jõuavad teieni 2-7 tööpäeva jooksul (kasutades kulleriteenust).

 

Juhul, kui toode on laotoode.

Juhul, kui ilmneb, et me ei saa Teile soovitud kaupa saata, siis me ei asenda seda muu kaubaga. Me võtame Teiega sellise juhtumi korral ühendust, teavitades soovitud kauba puudumisest. Teil on võimalik valida puuduva kauba asemele midagi muud. Kui Te seda ei soovi, siis tasume Teile puudujääva kauba eest raha tagasi, kui selle eest on juba eelnevalt tasutud.

 

Meie võtame Teiega ühendust juhul, kui paki saatmine viibib.

Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Wildores OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Tellija vastutab tema poolt tellitud kauba sobivusest tema sõidukile.Klient on kohustatud küsima lisainformatsiooni toote sobivusest tema sõidukile, kui ta seda ei suuda ise teha.

 

Millised on saatekulud?

Saatekulude võimalik näide  kulleriga on Eesti piires 6.00 eur (0-15kg), 7.50 eur (16-31 kg), 19.50 eur (32-100kg), 35.00 eur (101-150kg), 40.00 eur (151-250kg)Cargobussiga saatmise hind arvutatakse välja peale tellimiuse esitamist. Ise  järele tulles midagi loomulikult maksma ei pea.

 

Millised on kauba tagastamise ja garantiitingimused?

Kui te ostsite 4x4cruiser.ee-st kauba, mis osutus praagiks, siis vahetame selle arve olemasolul välja kahe aasta jooksul. Kui kauba partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab ostja.

OÜ Wildores  ei vastuta: (1) kauba rikkumise eest ostja süül; (2) kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; (3) kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.

Tooteid saab tagastada 7 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toote tagastamisega seotud kulud katab ostja. Toode peab olema originaalpakendis ning kasutamata.

Kauba tagastamisel peab ostja 7. päeva jooksul pärast kauba kättesaamist esitama avalduse e-postiga aadressil info@4x4cruiser.eu ja ära märkima tagastamise viisi. Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjus. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud, rikutud või ei ole oma originaalpakendis, on müüjal õigus seda mitte vastu võtta.

 

Vääramatu jõud

4x4cruiser.eu ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida 4x4cruiser.eu ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

Muud tingimused

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad 4x4cruiser.eu vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

Mida teha, kui teil tekkis veel küsimusi?

Helistage meie numbrile 5127397 Vastame kõigile teie küsimustele E-R 9.00-17.00

Saatke meile oma küsimus aadressil info@4x4cruiser.eu


Ostukorv

Sinu informatsioon
Transport

Transpordi võimalus vaadatakse iga tellimuse juures eraldi üle ja sellest teavitatakse ka klienti.

Tulen ise järgi
Omniva kuller 8€
Omniva 3€
Smartpost 3€
8
3
3